Delgeçler

Delgeçler

Hp-3 Profesyonel Delgeç

Teknik Özellikler

Ürün Detayları

Profesyonel Seri

Profesyonel Delgeçler

Ev, ofis, okul ve kırtasiye ortamında kağıt, belge ve evrakların düzenlenmesi ve dosyalanması için gerekli delme işlemini yapan aletlere delgeç adı verilir. Diğer bir adı pertaratör olan delgeçler pratik, kullanışlı ofis malzemelerinin başında gelir. Kullanımı basit olan bu ürün grubu ile birçok sayfa delinerek dosyalanabilir hale gelmekte ve ihtiyaç duyulan sayfa kolay bir şekilde dosyadan çıkarılabilmekte ve kullanıldıktan sonra pratik bir şekilde yerine konabilmektedir.

Profesyonel delgeçler, elle kullanılan delgeçlerden daha pratik ve daha donanımlı olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Birçok farklı özelliğe sahip ürün çeşidi olan profesyonel delgeçlerin en düşük özellikli olanı ile  60 sayfa yaprağın delme işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu özellikte bir profesyonel delgeç kişisel kullanım için son derece yeterli iken, daha fazla belge ve evrakın delinmesi ve dosyalanması işleminde hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf yapmak isteyenler için daha nitelikli profesyonel delgeçler üretilmektedir.  

 
Videolar
Hp-3 Profesyonel Delgeç

60 hatta 75 sayfaya kadar belge ve evrakların delinmesi işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilen profesyonel delgeçler özellikle firma ve şirketlerin dosyalama departmanı tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca arşiv tipi profesyonel delgeçler ile binlerce sayfa belge ve evrakın delinmesi işlemi pratik, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. 


Delik sayısı3
Delme Kapasitesi250 yaprak
Delme AyarlarıVar
Ebatlar263 x 306 x 340 mm
Ağırlık9.6 kg.