Dönerli Kart Dolapları

Dönerli Kart Dolapları

K - 150 Dönerli Kart Dolabı

Teknik Özellikler

Ürün Detayları

Dönerli Kart Dolapları

Kart dolapları kalabalık olarak bulunulan ve sık sık giren çıkan olan kurum ve kuruluşlar, oteller ya da firmalarda kullanılan pratik ekipmanlardır. Bu kart dolapları güvenliği sağlanan site yönetimleri tarafından da güvenlik görevlileri tarafından kullanılması için temin edilebilen dolaplardır. Kart dolaplarının amacı otellere, sitelere, işyerlerine, firmalara ya da kamu kurum ve kuruluşlarına özellikle askeri alanlara giren kişilerden alınan kimlik bilgilerini içerir kartların saklanması, bir arada tutulması ve kaybolmasının ve karışmasının önlenmesi olarak sayılabilir.

Kart dolapları kullanan kişilere pratiklik sağlar. Kart dolaplarında her bir sıraya ait genelde bir kart numarası bulunur. Güvenlik görevlisi ya da girişte ziyaretçileri karşılayan görevli tarafından ziyaretçilerden kimlik bilgilerini içerir kartları alır ve kart dolaplarında bulunan numaralı kağıtların yerine koyar. Kartların konulduğu yerde bulunan numarayı da gelen ziyaretçiye veren görevli, çıkışta ziyaretçinin verdiği numara doğrultusunda teslim edilen kimlik kartını iade eder. Bu sayede gelen ziyaretçilerin teslim ettikleri kartların karışma olasılığı ya da başka kişilerin başka kimlik ya da benzeri kartları almasının önüne geçilmiş olunur.

Ziyaretçi kimlik kartları çeşitli modellere sahiptir. Bu ziyaretçi kimlik kartlarında en sık kullanılan dolaplar metal kart dolapları ve dönerli kart dolaplarıdır.

Videolar

K - 150 Dönerli Kart Dolabı

Daha çok kart konulabilmesi için seçilecek dönerli kart dolaplarının diğer bir beğenilen özelliği ise pratik olmasıdır. Çok fazla kart alması bu ürünü kullanışsız hale getirmez. Tam aksine dönerli kart dolaplarındaki her bir kat kendi özelinde bağımsız olarak dönebildiği için pratik bir kullanım sağlar. İster en alt katta ister en üst katta olsun tüm kart haznelerine tek bir hamle ile ulaşabildiğiniz bu ürünü dilediğiniz her yerde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dönerli kart dolapları şık tasarımı ile de ön plana çıkıyor. Özellikle lüks oteller ya da mekanlarda gelen ziyaretçilerin içeri alınması esnasında kullanılan bu şık tasarımlar kullanıldıkları ortamın şıklığına da uyum sağlıyor.

Kapasite150 adet
Bölüm adedi50 + 50 + 50
1. Modül Çap48 cm
2. Modül Çap48 cm
3. Modül Çap48 cm.
Yükseklik42
Gövde YapısıMetal gövde
Ağırlık21 kg.