Elektrikli Kağıt Katlama Makineleri

Elektrikli Kağıt Katlama Makineleri

Gpm 450 Aır Speed Elektrikli Perforaj Ve Kağıt Kırma

Teknik Özellikler

Ürün Detayları

Elektrikli Perforaj, Kağıt Kırma ve Delme Makinesi

OPSİYONEL KALIPLAR

»4 x 4 mm 2:1 Delme Bıçağı
»5 x 5 mm 2:1 Delme Bıçağı
»6 x 6 mm 2:1 Delme Bıçağı
»4 x 4 mm 3:1 Delme Bıçağı
»4 x 4 mm 3:1 Delme Bıçağı + Takvim yeri açma bıçağı
»Mikro perforaj bıçağı
»Kesim Bıçağı

Her bir kalıp için

Manuel kağıt kırma ve perforaj makineleri ile işlemler genel olarak insan gücü ve planlaması ile gerçekleştirilmektedir. Pratik olan bu makineler hesaplamaların doğru yapılması halinde sorunsuz bir şekilde kağıt kırma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kağıt katlama makineleri ise işin doğası gereği otomatik tarz makineler ile yapılarak kısa süre içerisinde seri katlama usulü ile binlerce sayfanın katlanması sağlanır. Teknik özelliklerin ön planda olduğu bu makine grupları ölçme işlemlerinin gerçekleştirilmesinin ardından, kırılan kağıtların seri bir şekilde katlanmasını sağlar.

Kağıt kırma, katlama ve perforaj makineleri matbaacılık alanında ortaya koyduğu pratik fayda nedeniyle çok sık kullanılan ve ihtiyaç duyulan bir ürün grubu haline gelmiştir. İş gücünü ve maliyeti azaltması aynı zamanda seri ve düzgün işlerin ortaya çıkması için ihtiyaç duyulan bu makinelere dair aradığınız her şeyi Laminet Ofis Sistemleri firmasından ulaşabilir ve ihtiyacınız olan kağıt kırma, katlama ve perforaj makinelerini güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.       

 
Videolar

Kağıt Kırma, Katlama Ve Perforaj Makineleri

Kağıt kırma, katlama ve perforaj işlemleri matbaa alanı için son derece önemli işlemlerdir. Matbaalarda birçok farklı baskı tekniği uygulanarak kitaplar, broşürler, tanıtım kitapçıkları gibi birçok sayfadan oluşan materyalin sayfaları ayrı ayrı basılır ve daha sonra bir araya getirilir. Bu bir araya getirme işlemlerinin hem düzgün hem de seri olması için farklı teknik ve makineler kullanılır. Bu makineler ortaya koydukları performans ile kısa süre içerisinde binlerce sayfa dokümanın bir araya getirilmesi için katlama ve kırma işlemini gerçekleştirir. Bu makinelere genel olarak kağıt kırma, katlama ve perforaj makineleri adı verilir. Kırma ve katlama işlemleri matbaa açısından bir bütünün iki parçası olarak kabul edilen iş ve işlemlerdendir. Kırma işlemi kağıdı ya da basılan herhangi bir dokümanın istenilen ölçü yerinden katlanmasını sağlamak amacıyla bükme ve katlanma yeri oluşturma işlemi olarak tanımlanabilir. 

Gpm 450 Aır Speed Elektrikli Perforaj Ve Kağıt Kırma
Azami Çalışma Genişliği115 mm - 457 mm
Azami Kağıt Kırma80 - 400 gr.
Azami Kağıt Perforaj80 - 250 gr.
Kırma Genişliği1.2 /1.5 / 1.8 mm
Kırımlar Arası Min. Mesafe1 / 999 mm
Program Sayısı60
Yükleme Kapasitesi70 mm
Çalışma Hızı3000 A4 / h
Ebatlar1320 x 755 x 455 mm (Sehpa dahil)
Voltaj230V / 50 Hz
Ambalaj İçeriği2 adet kırım bıçağı, 1 adet perforaj bıçağı
Ağırlık140 kg. / Sehpa dahil : 189 kg.