Elektrikli Kağıt Katlama Makineleri

Elektrikli Kağıt Katlama Makineleri

Trıfold 360 Elektrikli Kağıt Katlama Makinesi

Teknik Özellikler

Ürün Detayları

Katlama Ünitesi

» Öncelikli olarak 350 gr’a kadar kalın kağıtların katlanması için tasarlanmıştır.
» En yaygın kullanılan 5 farklı katlama tipini farklı kağıt ebatlarına göre basit ayarlayabilme
» Sadece bu teknoloji ile elde edebileceğiniz yüksek kaliteli katlama

Manuel kağıt kırma ve perforaj makineleri ile işlemler genel olarak insan gücü ve planlaması ile gerçekleştirilmektedir. Pratik olan bu makineler hesaplamaların doğru yapılması halinde sorunsuz bir şekilde kağıt kırma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kağıt katlama makineleri ise işin doğası gereği otomatik tarz makineler ile yapılarak kısa süre içerisinde seri katlama usulü ile binlerce sayfanın katlanması sağlanır. Teknik özelliklerin ön planda olduğu bu makine grupları ölçme işlemlerinin gerçekleştirilmesinin ardından, kırılan kağıtların seri bir şekilde katlanmasını sağlar.

Kağıt kırma, katlama ve perforaj makineleri matbaacılık alanında ortaya koyduğu pratik fayda nedeniyle çok sık kullanılan ve ihtiyaç duyulan bir ürün grubu haline gelmiştir. İş gücünü ve maliyeti azaltması aynı zamanda seri ve düzgün işlerin ortaya çıkması için ihtiyaç duyulan bu makinelere dair aradığınız her şeyi Laminet Ofis Sistemleri firmasından ulaşabilir ve ihtiyacınız olan kağıt kırma, katlama ve perforaj makinelerini güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.       

 

Videolar

Kağıt Kırma, Katlama Ve Perforaj Makineleri

Kağıt kırma, katlama ve perforaj işlemleri matbaa alanı için son derece önemli işlemlerdir. Matbaalarda birçok farklı baskı tekniği uygulanarak kitaplar, broşürler, tanıtım kitapçıkları gibi birçok sayfadan oluşan materyalin sayfaları ayrı ayrı basılır ve daha sonra bir araya getirilir. Bu bir araya getirme işlemlerinin hem düzgün hem de seri olması için farklı teknik ve makineler kullanılır. Bu makineler ortaya koydukları performans ile kısa süre içerisinde binlerce sayfa dokümanın bir araya getirilmesi için katlama ve kırma işlemini gerçekleştirir. Bu makinelere genel olarak kağıt kırma, katlama ve perforaj makineleri adı verilir. Kırma ve katlama işlemleri matbaa açısından bir bütünün iki parçası olarak kabul edilen iş ve işlemlerdendir. Kırma işlemi kağıdı ya da basılan herhangi bir dokümanın istenilen ölçü yerinden katlanmasını sağlamak amacıyla bükme ve katlanma yeri oluşturma işlemi olarak tanımlanabilir. 

Trıfold 360 Elektrikli Kağıt Katlama Makinesi
Azami Çalışma Genişliği360 mm
Azami Çalışma Uzunluğu620 mm
Katlama Plaka UzunluğuX : 460 mm / Y: 320 mm
Kağıt Gramajları80 - 350 gr.
Katlama TipleriTek katlama, Mektup katlama, Z katlama, İçe katlama, Duble Paralel katlama
Çalışma HızıAyarlanabilir
Ebatlar1635 x 565 x 1310 mm
Voltaj230V / 50 Hz
Ambalaj İçeriğiY eksen yüksek gramaj kırım plakası
Tek katlama için saptırma plakası
Ağırlık113 kg.