Plastik Kart Baskı Makineleri

Plastik Kart Baskı Makineleri

Javelın J230İ Fd Çift Yüze Baskı Makinesi

Teknik Özellikler

Ürün Detayları

Çift yüze baskı makinesi

»USB 2.0; dahili USB barındıran çevre birimlerine bağlanabilir; Ethernet Bağlantısı (10/100Mbs) RS232

»Windows 2000,XP,Server 2003/2008,Vista,Windows 7
»2D (iki boyutlu barkod) ve Windows destekli barkodları basabilme
»24 ay makine garantisi ve termal baskı kafa garantisi (kullanım hataları harici tutulur)

Ofis, firma ve benzeri yerlerin baskılama işlemlerine duyulan ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan bu ürünler ile matbaaya ihtiyaç duyulmadan kurum içi baskılama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Çalışma prensibi olarak yazıcılara benzeyen bu ürünler bilgisayar ile entegre edildikten sonra kullanıma hazır hale gelir. Bilgisayara entegre işlemi kullanılacak plastik kart makinelerine göre ihtiyaç duyulan program ve yazılımlar aracılığı ile gerçekleşmektedir.

Yazıcılar ile benzer çalışma prensibine sahip olan bu makineler ile isterseniz siyah beyaz isterseniz renkli baskılama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Portatif yapısı sayesinde ev ve ofis ortamında pratik bir kullanım imkanı sunan bu makineler ile ihtiyacınız olan tüm kart basım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Videolar

Javelın J230İ Fd Çift Yüze Baskı Makinesi

Plastik kart makinelerinin kullanımı özel ve teknik beceri gerektirmediği için ofis çalışanları tarafından pratik bir şekilde kullanılabilecek nitelikte ürünlerdir. Bu özelliği sayesinde ihtiyaç duyulan tüm baskılama işlemlerinin gerçekleştirilmesi için nitelikli personele ihtiyaç duyulmamaktadır. Plastik kart makinelerine dair aradığınız ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm özelliklere sahip ürün gruplarına Laminet Ofis Sistemleri firması ile iletişlime geçerek kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.