Giyotinler

Giyotinler

Lamiess 825 Giyotin

Teknik Özellikler

Ürün Detayları

Dayanıklı ve sağlam yapıda olan giyotin makineleri ile birden fazla kağıt parçasını tek seferde zorlanmadan kesebilirsiniz. Ayrıca maket bıçakları ya da makaslar tarafından kolay kesilemeyecek kalınlıktaki kağıtları da giyotin makinelerini kullanarak tek seferde düzgün bir şekilde kesme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kollu giyotin makineleri sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Sağlam olmaları nedeniyle uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bıçaklarını portatif ve değişebilecek yapıda olması da kollu giyotin makinelerinin daha çok tercih edilmesine neden olur.

Kollu giyotin makinelerine ilişkin birçok modeli bulabileceğiniz Laminet firması ile kendi işinize en uygun kollu giyotin makinesine ulaşabilirsiniz. Birçok farklı modeli bir araya getiren ve müşterilerinin ihtiyaçlarına hitap eden firmada farklı kesim kapasitesi olan birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Metal ya da ahşap gövde yapısına sahip olan kollu giyotinler arasından kendi zevkinize en uygun olanı bulabileceğiniz en kolay adres Laminet firması olarak belirtilebilir.    

Videolar
Lamiess 825 Giyotin

Giyotin modelleri genellikle elektrikli giyotin, sürülü giyotin ve kollu giyotin makineleri olarak çeşitlere ayrılır. Bu giyotin modelleri arasında en işlevsel olan çeşit ise tabi ki elektrikli giyotin modelidir. Giyotinler kağıt kesme işleminde uygulanacak gücü en aza indiren ürünlerdir. Makas ile ya da daha başka bir araç ile kağıt kesme işlemi için harcanacak enerji ve ortaya konacak güç çok fazla iken giyotinlerde bu durum tam tersidir. Özellikle elektrikli giyotinler, giyotinler arasında en gelişmiş model olarak karşımıza çıkıyor. Herhangi bir güç kullanmadan sadece elektrikli giyotin üzerinde bulunan tuşa basarak kesme işleminin gerçekleştiği bu araçlar ile hem zamandan hem de iş gücünden çok fazla tasarruf sağlanıyor. 

Kesme boyu37 cm / B4
Kesme kalınlığı1-15 sayfa (70 gr.)
Tabla ölçüsü580 x 450 x 360 mm
SıkıştırmaOtomatik
Gövde yapımıMetal
Ağırlık4.8 kg.