Laminasyon Makineleri

Laminasyon Makineleri

Lamiess Pda4-230C Laminasyon Makinesi

Teknik Özellikler

Ürün Detayları

»Yüksek kaliteli laminasyon için ideal model
»Fotoğraf, film ve değerli döküman laminasyonunda mükemmel sonuç
Laminasyon işlemlerinin birçok faydası vardır. laminasyon işlemi uygulanan kağıt yüzeylerin dayanıklılığı artar ve uzun süre boyunca yıpranma ve yırtılma payı azalır.  


Videolar

Lamiess Pda4-230C Laminasyon Makinesi-Pvc Kaplama Makinesi

Laminasyon makinesi baskılı yüzeye uygulanan plastik şerit ya da bant basılı kağıdın yüzeyini koruyarak kolay bir şekilde kirlenmesini önler. Lamisanyon işlemi basılı kağıdı ya da yüzeyi sadece kire karşı korumakla kalmaz nem ve ıslanma gibi kağıda zarar veren etkenlerin de etkisini en aza indirir.

Laminasyon Makineleri

 

Kaplama makinesi olarak da bilinen laminsayon makinelerinin çalışma prensibi iki farklı materyalin birleştirilmesi olarak tanımlanmaktadır. Özellikle broşür, menü, kartvizit, reklam materyallerinin üzerindeki baskıların yıpranmaması ve daha uzun ömürlü olması amacıyla kullanılan laminasyon makinelerinde pratik bir şekilde kaplama işlemi gerçekleştirilmektedir. Baskılı kağıdın ön ya da arka yüzeyine bant ya da ince şerit halinde laminasyon işlemi gerçekleştirmek için ilk olarak baskılı materyal ve üzerine de kullanılacak laminasyon filmi konarak laminasyon makinesine yerleştirilir. Bu yerleştirme işleminin düzgün ve ölçülü olması ortaya çıkacak birleştirme işlemi için son derece önemlidir. Daha sonra kullanılan laminasyon makinesinin çalışma prensibi doğrultusunda işlem gerçekleştirilerek laminasyon işlemi tamamlanır.

 

Kaplama Eni23 cm
Kaplama Kalınlığı1 mm / 250 mic.
Çalışma Hızı560 mm / dk.
Isınma Süresi5 dk.
Çalışma sıcaklığı100° - 160°
Güç EnerjisiAC 110v. - 220v. 50/60 Hz. 500w
Merdane Adeti4
Ebatlar447 x 276 x 100 mm
Isı KontrolAyarlanabilir (Termostat) Sis.
Ağırlık9 kg.
Gövde yapısıMetal

i gtip,pvc kaplama makinesi,pvc kaplama makinesi,mühlen 403 laminasyon pvc kaplama makinesi,pvc ne demek