Para Sayma ve Kontrol Makineleri

Para Sayma ve Kontrol Makineleri

Jn-2080 Tk Para Sayma Makinesi

Teknik Özellikler

Ürün Detayları

Para Sayma Makinesi

Herkes tarafından erişilebilir, profesyonel hizmetler
Uzun ömürlü ürün
Günlük ya da anlık belli bir meblağın üzerinde para girişi ya da para çıkışı olan orta halli ya da büyük işletmeler ile firmalar tarafından kullanılan para sayma makineleri ile hesaplamalar daha doğru gerçekleştirilir ve oluşabilecek hesap hatalarının önüne geçilerek fazla ya da eksik para giriş çıkışı kontrol edilmektedir.
Kişisel olarak sayılabilecek nitelikte para giriş çıkışı olan işletmelerin çok da ihtiyaç duymadığı para sayma makineleri büyük işletmeler için son derce önemli bir hale gelmiştir. Portatif ve kullanışlı olan bu para sayma makinelerinin kullanım amacına ve yoğunluğuna göre donanımsal olarak farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunur. Bozuk para ya da kağıt para sayma işlemini gerçekleştiren bu makineler arasında hem bozuk parayı hem de kağıt parayı sayabilecek özelliklere sahip olanları da bulunmaktadır.

Videolar

Jn-2080 Tk Para Sayma Makinesi

Özellikle son çıkan para sayma makinelerinin tamamında sahte para tespit etme özelliği bulunmaktadır. Manyetik görüntü tanıma, kızılötesi ve ultraviyole ışınları ile sahte banknotların tespiti kolay bir şekilde gerçekleştiren bu makineler sık kullanıldıkları takdirde hata verme ihtimaline sahiptir. Bu tür durumlarda sık kullanılan para sayma makinelerinde sahte para tespitinde yaşanacak aksaklıkların önüne geçmek amacıyla daha donanımlı özelliklere sahip para sayma makinelerinin kullanılması son derece önemlidir.


Sayma Hızı1000pcs / dak.
Sayma Aralığı1-9999 (4 haneli)
Parti Aralığı1-999 (3 haneli)
Para TipiTL, USD, EURO
Kontrol YöntemleriUV, MG
Sayma ŞekliTL. Karışık / USD, EURO Adet Sayar
Hazne Kapasitesi150 adet banknot
Güç Kaynağı220V 50Hz
Güç Tüketimi60W
Ürün Boyutu306 x 247 x 195
Ağırlık7 kg.