Plastik Kart Baskı Makineleri

Plastik Kart Baskı Makineleri

Fargo C50 Plastik Kart Baskı Makinesi

Teknik Özellikler

Ürün Detayları

Tek yüze baskı makinesi

» Ribonlara entegre edilmiş temizleme rulosu ile her baskı öncesi kart temizliği
» Renkli ikaz düğmeleri
» Windows tabanlı programlara uyumlu
» USB 2.0 ile kolay arayüz bağlantısı
» Kontaklı / kontaksız kartlara baskı yapabilme yeteneği, Kullanıcı yetki yazılımı.

Ofis, firma ve benzeri yerlerin baskılama işlemlerine duyulan ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan bu ürünler ile matbaaya ihtiyaç duyulmadan kurum içi baskılama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Çalışma prensibi olarak yazıcılara benzeyen bu ürünler bilgisayar ile entegre edildikten sonra kullanıma hazır hale gelir. Bilgisayara entegre işlemi kullanılacak plastik kart makinelerine göre ihtiyaç duyulan program ve yazılımlar aracılığı ile gerçekleşmektedir.

Yazıcılar ile benzer çalışma prensibine sahip olan bu makineler ile isterseniz siyah beyaz isterseniz renkli baskılama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Portatif yapısı sayesinde ev ve ofis ortamında pratik bir kullanım imkanı sunan bu makineler ile ihtiyacınız olan tüm kart basım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Videolar
Fargo C50 Plastik Kart Baskı Makinesi

Plastik kart makinelerinin kullanımı özel ve teknik beceri gerektirmediği için ofis çalışanları tarafından pratik bir şekilde kullanılabilecek nitelikte ürünlerdir. Bu özelliği sayesinde ihtiyaç duyulan tüm baskılama işlemlerinin gerçekleştirilmesi için nitelikli personele ihtiyaç duyulmamaktadır. Plastik kart makinelerine dair aradığınız ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm özelliklere sahip ürün gruplarına Laminet Ofis Sistemleri firması ile iletişlime geçerek kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.      


Kart yükleme yuvası50 adet
Kart çıkış yuvası30 adet
Baskı TekniğiDye-sublimation / termal trans.
Baskı Çözünürlüğü300 dpi / 16.7 milyon
Renkli ribon baskı250 baskı
Siyah ribon baskı1000 baskı
Baskı HızıRenkli 150/h, siyah 200/h
Baskı sıcaklığı18° - 27°
Hafıza32 Mb. ram
Voltaj100 - 240 V AC 50-60 Hz
Ebat224 x 348 x 201 mm
Ağırlık3.4 kg.

Ürün Resimleri