Giyotinler

Giyotinler

Apt-710 Giyotin

Teknik Özellikler

Ürün Detayları

Otomatik kağıt sıkıştırma özelliği

Özellikle kağıtların düzgün hizalanıp kesilmesi amacıyla kullanılan giyotinler iş yükünü hafifleten araçlardandır. Ofislerde, okullarda, kırtasiye ve matbaalarda kullanılan bu ürünler ile makas ya da maket bıçağı ile kesilmesi uzun zaman alan kağıt ve benzeri materyalleri kolay ve hızlı bir şekilde kesebilirsiniz.


Videolar
Apt-710 Giyotin

Dayanıklı ve sağlam yapıda olan giyotin makineleri ile birden fazla kağıt parçasını tek seferde zorlanmadan kesebilirsiniz. Ayrıca maket bıçakları ya da makaslar tarafından kolay kesilemeyecek kalınlıktaki kağıtları da giyotin makinelerini kullanarak tek seferde düzgün bir şekilde kesme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kollu giyotin makineleri sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Sağlam olmaları nedeniyle uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bıçaklarını portatif ve değişebilecek yapıda olması da kollu giyotin makinelerinin daha çok tercih edilmesine neden olur.

Kollu giyotin makinelerine ilişkin birçok modeli bulabileceğiniz Laminet firması ile kendi işinize en uygun kollu giyotin makinesine ulaşabilirsiniz. Birçok farklı modeli bir araya getiren ve müşterilerinin ihtiyaçlarına hitap eden firmada farklı kesim kapasitesi olan birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Metal ya da ahşap gövde yapısına sahip olan kollu giyotinler arasından kendi zevkinize en uygun olanı bulabileceğiniz en kolay adres Laminet firması olarak belirtilebilir.    


Kesme boyu71 cm
Kesme kalınlığı1-30 sayfa
Tabla ölçüsü750 x 500 mm
Bıçak emniyetiSabit lexsan
SıkıştırmaOtomatik
Gövde yapımıMetal kasa
Ağırlık18 kg.