27/12/2021
Blog
Kart Askı Aksesuarları Nedir ?

Kurum içi etkileşimi hızlandırmak amacıyla kullanılan isimliklerin en iyi şekilde görünür kılmak ve kaybolmasını önlemek amacıyla kullanılan kart askı aksesuarları son zamanların en çok rağbet gören ürün gruplarının başında gelmektedir. Kurum içi etkileşimi arttırmak amacıyla genel olarak çalışanların kimlik bilgilerini içerir kartların görünürlülüğü için birçok farklı aksesuar kullanılmaktadır. Bu aksesuarların başında kart askı ipleri gelir.

Kart askı ipleri farklı renk ve desen seçenekleri ile ön plana çıkarken aynı zamanda baskı teknikleri uygulanarak istenilen logo ya da isimlerin de askı ipleri üzerine basılması sağlanarak bir nevi kurumsal kimlik ortaya konabilmektedir. Bu özelliği sayesinde çok işlevsel bir hale gelen kart askı ipleri aynı zamanda bir nevi reklam aracı olarak da kullanılabilmektedir.

Kart askı iplerinden daha basit bir işleve sahip olan yoyolar diğer bir kart askı aksesuarları olarak karşımıza çıkmaktadır. Yoyolar genellikle isimlikleri yaka ya da ceplere tutturarak basit ama etkili bir şekilde işlevini yerine getiren ürünlerdir.

Kart kabları, yazılan isimliklerin daha düzgün durması için muhafaza işlemli gören bir diğer kart askı aksesuarıdır. İsimliklerin düzgün, okunaklı ve sağlam kalması amacıyla tasarlanan bu ürün aynı zamanda kart askı ipleri ve yoyolar ile birlikte kullanılabilecek niteliktedir. Kart kabları ile yoyoları ya da kart askı iplerini birleştiren kart askı aksesuarları olarak karşımıza klipsler, yak iğnelikleri, zincirler ve mıknatıslar çıkar. Bu ürünler ile kart kabları ile yoyo ve askı ipleri bir araya gelerek isimliklerin daha kullanışlı bir hale gelmesi sağlanır.

Yaka isimlikleri metal ve plastik olarak tasarlanabilecek ürün grubudur. Düzenlenecek etkinliklerde ya da firmalarda kullanılmaktadır.

Bavul askı aparatları, yolculuklar esnasında bavulların kaybolmasını ya da karışmasını önlemek amacıyla kullanılan kart askı aksesuarı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün grubu sayesinde kaybolma ya da çalınma durumunda var olan iletişim bilgileri sayesinde bavul sahibine pratik bir şekilde ulaşılması sağlanmaktadır. Kart askı aksesuarlarına dair aradığınız her ürünü bulabileceğiniz Laminet Ofis Sistemleri firması sizlere geniş ürün yelpazesi ile hizmet etmektedir.