27/12/2021
Blog
Masaüstü Reklamlık Nedir ?

Masaüstü reklamlıkları günümüzün doğrudan reklam aracı olarak kullanılan ürünlerinin başında gelmektedir. Kullanılan masaüstü reklamlıkları aracılığı ile istenilen ürünün, yapılan işin reklamı doğrudan ve etkili bir şekilde hedef kitlesine ulaşmaktadır. Kullanılan bu ürünler ile kurumsal firmaların logosu, ürünü ya da verilmek istenen mesajı iletilmektedir.

Masaüstü reklamlıkları tek ürün çeşidi ile karşımıza çıkmaz. Birçok ürün grubu bulunan masaüstü reklamlıklarının sadece reklam amacıyla tasarlanmamış olması ve kullanışlı bir yapıya sahip olması, bu ürünleri daha çok işlevsel hale getirmektedir.

Masaüstü reklam panoları, masaüstü reklamlıkları arasında en sık kullanılabilecek nitelikte olan ürünlerdir. L tipi, T tipi, V tipi ve yuvarlak şekilleri bulunan bu ürünler ile reklam broşürleri masaüstünde daha görünür bir halde karşı tarafa ulaşmaktadır.

Diğer bir masaüstü reklamlıklarından olan menü stantları, ikiyüzlü ya da üç yüzlü olarak, ürün ve hizmetlerin tanıtım yazılarını, reklam broşürlerini ve daha birçok materyali bir arda tutarak kolay bir şekilde hedef kitlenin ulaşabilmesine imkan sağlar.

Masaüstü isimlikler, masa başında görevli olan çalışanın hem kişisel bilgilerini içermesi yönüyle hem de yapılacak baskılama işlemi neticesinde verilecek mesaj ya da tanıtımın karşı tarafa kolay bir şekilde ulaşması sağlanmaktadır.

Kartvizitler, hedef kitleye doğrudan ulaşan ve kartvizit sahibinin iletişlim bilgilerini içeren ürünlerdir. Bu ürünleri daha kullanışlı bir hale getirmek ve bir arda tutmak için kartvizit kutuları tasarlanmıştır.
Masaüstü kalemlikler hem var olan dağınıklığın önlenmesini hem kalem vb materyalin kaybolmasını önlemek için kullanışlı bir yapıya sahip ürünler olarak karşımıza çıkmakta hem de yapılacak baskılama işlemleri ile en etkili reklam aracı olarak kullanılmaktadır.

Masaüstü reklamlıkları birçok farklı ürün grubundan oluşmakta ve belirlenen hedef kitleye en etkili ulaşım aracı olarak kullanılmaktadır. Laminet Ofis Sistemleri firmasından ihtiyacınız olan masaüstü reklamlıkları ürün gruplarına kolay bir şekilde ulaşabilir, hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı pratik bir şekilde ulaştırabilirsiniz.